لوله پلی اتیلن حافظ پلاستیک

لوله پلی اتیلن حافظ پلاستیک

ایران پلی اتیلن نماینده رسمی فروش لوله و اتصالات پلی اتیلن حافظ پلاستیک در تهران می باشد

لوله پلی اتیلن پلی ران

برای دریافت لیست قیمت لوله و اتصالات حافظ پلاستیک با دفتر فروش تماس حاصل فرمایید

لیست محصولات لوله پلی اتیلن حافظ پلاستیک

لیست قیمت را محصولات حافظ پلاستیک را در ایمیل خود دریافت نمایید

 

لوله‌های پلی اتیلن شرکت صنعت غرب (ایران پلی اتیلن) در فشارهای کاری 3 الی 25 اتمسفر و با مواد اولیه PE 100 و PE80 تولید شده توسط معتبرترين توليدکنندگان مواد پلي اتيلن ایران و جهان و با جديدترين و پيشرفته ترين ماشين آلات توليد لوله و مجرب ترین و کارآزموده ترین پرسنل متعهد خود تولید و عرضه می شوند. محصولات صنعت غرب برای مصارف فاضلابی , آبرسانی , کشاورزی , زهکشی , پوشش کابل ها و خطوط مخابرات و آبیاری قطره ای و ... مورد استفاده قرار میگیرند .
 
شرکت صنعت غرب در سایزهای 16 الی 500 میلیمتر مطابق با استاندارد بین المللی  DIN , ISO 4427 آلمان و استاندارد ملی 14427 ایران با کاربردهای گسترده به منظور استفاده در پروژه ها‌ی آب و فاضلاب پروژه‌های شرکت نفت, پروژه های شرکت صنایع پتروشیمی , پروژه های نیروگاهی , و بسیاری دیگر از پروژه‌های صنعتي و تاسيساتي كشور لوله های پلی اتیلن تک جداره را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت ارائه می دهد . این شرکت کلیه محصولات خود را به مدت 10 سال توسط * بیمه ایران * ضمانت می نماید .

 شركت صنعت غرب (ایران پلی اتیلن) توليد كننده لوله پلي اتيلن از سايز 16 لي 500 ميليمتر با مهر استاندارد است همچنين صنعت غرب علاوه بر دريافت انواع استانداردهاي داخلي،توانسته است كليهء استانداردهاي كيفي مربوط به پلي اتيلن از شركت SGS سوئيس و TUV آلمان کسب  نمايد. همچنین محصولات توليدي شركت صنعت غرب قابليت ارائه در اتحاديه اروپا به واسطه اخذ گواهينامه CE را دارا است.  شركت صنعت غرب دارای یک آزمایشگاه مجهز کنترل کیفیت لوله های پلی لتیلن در داخل کشور می باشد.